• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку
Ми вітаємо Вас у нашому книжковому домі!

Свою історію бібліотека для дітей починає з березня 1948 року. За час свого існування декілька разів міняла свою адресу, переходячи з одного приміщення в інше, поки в 1976 році не оселилася в спеціально побудоване приміщення і займає його донині. Ця подія відкрила нові можливості для розвитку дитячої бібліотеки. Більше сорока років свого життя віддала роботі в бібліотеці Черниченко Олена /Files/images/strukt.gifКостянтинівна, одна з перших її бібліотекарів, а потім завідуючих. Під її керівництвом бібліотека стала школою передового досвіду, однією з найкращих в області.

Сьогодні бібліотека для дітей – найбільший інформаційний, освітній та культурно–дозвіллєвий центр району. Фонд бібліотеки, який нараховує більше 27 тис. екземплярів вітчизняної та зарубіжної літератури, відкритий для 1560 користувачів міста.

До Ваших послуг:

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів;Відділ обслуговування для учнів 5-9 класів;Читальний зал;Виконання читацьких запитів;Підбір літератури за різними темами;Індивідуальне інформування за вашими замовленнями;Читацькі клуби за інтересами: театркниги "Веселка" (для учнів 1-4 класів) та клуб цікавих зустрічей "Натхнення"(для учнів 5-9 класів).

Як стати нашим читачем?

Право записатися до бібліотеки має кожна дитина міста віком до 15 років, на підставі документа, який пред’являють їхні батьки або особи, під наглядом яких перебувають діти. Скористатися бібліотечними послугами можутьі дорослі читачі – вчителі, вихователі, батьки.

/Files/images/camp_art_bee.jpgКiлькiсть переглядiв: 610

Коментарi