Осінь – щедра господиня

2018-11-30

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Гостинно зустріли в районній бібліотеці для дітей учнів 1-х класів ГПД Снігурівської ЗОШ№1(вихователь Пацкань О.М.) на свято « Осінь – щедра господиня».Усі дітки із задоволенням співали, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і головна героїня свята – щедра Осінь, а Чистякова Яна, Александрова Олександра, Дубовенко Максим, Завєрюхіна Катерина, Жигару Ельвіра, Сиванич Михайло зіграли сценку «Ходить гарбуз по городу»( на новий лад). Бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М розважала малят іграми , конкурсами, завданнями та загадками. На святі панував гарний настрій та сміх. Було дуже весело та цікаво.