Мовний круїз «Кращої ніж рідна мова , мови не буває»

2018-02-21

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. У Міжнародний день рідної мови до районної бібліотеки для дітей завітали учні 1-х класів Снігурівської ЗОШ№1 (вихователь Пацкань О.М.). З ведучими Самойленко Анною та Якубою Інною, гідами - україночками ( ученицями 4-а кл., класовод Селіванова Л.П.) Дроздік Єлизаветою, Бубловою Анною – Марією, Грицаєнко Віталіною малеча здійснила мовний круїз «Кращої ніж рідна мова , мови не буває». Учні декламували чудові вірші про рідну мову, згадували прислів’я та приказки, українські пісні. Бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М. презентувала дітям цікаві книги про мову та провела мовознавчі ігри. Круїз закінчився усвідомленням того, що мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.