Конкурс читців "Звучи, рідна мово!"

2015-02-24

За рішенням ЮНЕСКО, 21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Усі ми повинні пам’ятати і дбати про те багатство, яке є у кожного із нас, його ми не завжди пам’ятаємо, не завжди цінуємо, але без нього не можемо жити. І багатство це – наша рідна мова. Мова - це найбільший скарб народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим.

Традиційно до цієї дати в районній бібліотеці для дітей проходить конкурс читців для наймолодших наших читачів, цього року змагалися учні 2-х класів ЗОШ№1. Дітки дуже добре підготувалися і переможцями стали : Косєй Катерина, Князєва Діана (1місце); Гусаковський Єгор, Лопатньова Анастасія

( 2 місце); Малачевська Софія, Шевченко Єгор, Рудюк Максим (3 місце). Бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М. побажала всім присутнім ніколи не забувати рідної мови, адже чим більше на землі буде мов, тим більш різноманітним буде й життя на нашій планеті!

Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
і народу без мови нема.