Сузір’я цікавинок «Китай – країна жовтого дракона»

2019-12-05

/Files/images/PC050506.JPG

До року Китаю в Україні у районній бібліотеці для дітей відбувся тематичний захід – сузір’я цікавинок «Китай – країна жовтого дракона». Бібліотекар Андрюшина С.О. запросила учнів 6-а класу Снігурівської ЗОШ№1(класний керівник Лопатньова І.А.) ближче пізнати неймовірну за усіма вимірами і характеристиками , цікаву і загадкову країну планети – Китай. Діти навіть гадки не мали про те, яким неймовірним є Китай ,а після заходу розширили своє уявлення про цю величну країну, її стародавню культуру і традиції, яка поєднала стародавню історію і сучасність, новітнє і віджите, країну, де все прийшло в рух і створило атмосферу величезних змін. Китай дійсно заслуговує на особливу увагу. Учні познайомилися і з матеріалами книжкової виставки «Подорож Піднебесною». Діти були в захваті від дивовижних і цікавих фактів про цю чарівну країну.

/Files/images/PC050515.JPG

/Files/images/PC050516.JPG