« заМУРчательний настрій»

2019-04-19

/Files/images/P4190953.JPG

Наша бібліотека реалізувала ідею «Читацька круговерть» філії з обслуговування дітей Голопристанської міської бібліотеки (Херсонська обл.) дотримуючись оригіналу, тільки ми популяризували книжку Ю. Чеповецького «Веселі пригоди Мицика і Кицика». Була організована книжкова виставка « заМУРчательний настрій», на якій крім цієї книги були розташовані книги, героями яких є коти та миші, малюнки та іграшки по темі. Спочатку дітей ознайомили з матеріалами виставки. Потім читали в ролях цікаві уривки з книги про веселі пригоди мишенятка Мицика та його вірного товариша – кота Кицика. Після кожного оповідання діти виконували різні завдання на кмітливість, ознайомилися з цікавими рецептами та цікавинками, дуже сподобалося дітям показувати фокуси. Доречним було і малювання свого Кицика , а деякі діти намалювали і Мицика. Дітки отримали домашнє завдання протягом літа прочитати книжку Ю. Чеповецького «Веселі пригоди Мицика і Кицика», приготувати цікавий бутерброд на мишачо-котячу тему , виготовити паперових Мицика і Кицика і в вересні отримати диплом фахівця з котології та мишознавства. Діти дуже зацікавилися цією ідеєю і з ентузіазмом почали її втілювати.

/Files/images/P4191001.JPG

/Files/images/P4190949.JPG