Година застереження "Небезпечне селфі. Чому підлітки гинуть заради лайків?"

2019-04-10

/Files/images/P4100880.JPG

З метою профілактики ризикованої поведінки підлітків у соціальних мережах бібліотекар старшого відділу Андюшина С.О. запросила учнів 9-б класу ЗОШ№1 ( класний керівник Дробенчук О.В.) на годину застереження "Небезпечне селфі. Чому підлітки гинуть заради лайків?" . На заході була присутня юрист-консультант районного центру соціальних служб для дітей,сім’ї та молоді Ушакова А.В. Для деяких молодих людей звичайні селфі і відео вже нецікаві, вони вигадують нові унікальні сюжети для своїх соціальних мереж.Вибираючи незвичайні місця зйомки, вони піддають своє та чуже життя ризику. Бібліотекар вирішила нагадати кілька недавніх нещасних випадків і розібратися, що змусило людей так ризикувати. Ігри зі смертю: заради гострих відчуттів підлітки, ризикуючи життям, видираються на електропотяги. Розплата за кілька зроблених селфі – унаслідок удару струмом або ж від падіння на швидкості – каліцтво. Наслідки можуть бути й набагато трагічнішими – смерть. Покарати малолітніх екстремалів за такі розваги поліція не може – лише батьків. Ідеться про штрафи, але вони мізерні. Щороку кількість жертв так званого зачепінгу лише зростає.Учні переглянули відеоролик «Екстремальне селфі», проаналізували причини та наслідки захоплення, обговорили поради, які на їх думку, допоможуть позбутися залежності від селфі.Учні отримали пам’ятки: «Головні принципи безпечного Селфі», «Заборони для самих «кмітливих», «Селфи-забава или угроза».Наприкінці бібліотекар зауважила, що кожен сам має визначити, що для нього селфі: залежність чи мистецтво самовираження. Головне, не ризикувати життям.

/Files/images/P4100884.JPG

/Files/images/P4100887.JPG