Історичний калейдоскоп "Герої нашої доби"

2016-11-22

21 листопада - День Гідності та Свободи, який відзначається з листопада 2014 року згідно указу Президента України Петра Порошенка на честь двох визначних подій в історії нашої країни : Помаранчевої революції(2014 року) і Революції Гідності (2013 року). Цього дня ми вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. В цей день згадуємо і низько вклоняємося героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Пам'ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов'язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави. Про ці події йшла мова під час історичного калейдоскопу "Герої нашої доби", який підготувала і провела для читачів районної бібліотеки для дітей бібліотекар Пасічник С.О.

/Files/images/IMG_8562.JPG/Files/images/IMG_8564.JPG/Files/images/IMG_8565.JPG/Files/images/IMG_8565.JPG