Бібліотечні сутінки

2015-05-21

21 травня працівники районної бібліотеки для дітей прийняли участь у не зовсім звичайному для Снігурівки заході - "Бібліотечних сутінках". Незвичайним у ньому було майже все: від формату до часу проведення, і проводився він вперше. Організаторами сутінок виступив колектив Снігурівської районної бібліотеки для дорослих . Партнерами стали Снігурівський районний будинок культури, Снігурівська музична школа.

Сутінки у бібліотеці - це не страшно , а весело та цікаво! Гостей та перехожих запрошували до бібліотеки літературні герої : Солоха,Чорт, Мавка, Циганка, а біля входу стояли живі скульптури.
У холі гостей зустрічали бібліотечний Маг та Червоний Капелюшок, бажаючі пригощались чаєм з бубликами біля самовару . Вечір був загадковим, багатим на сюрпризи, веселим, з іспитами та загадками.
Розпочалося дійство з флешмоба "Макарена".
Який він, сучасний бібліотекар? Як він поводиться в сучасних умовах? Кращі типажі бібліотекаря були представлені відео презентацією "Бібліотекар у кінематографі".
А яка цікава історія танцю! Танцювальний ансамбль Районного будинку культури "Асорті" дивував присутніх надзвичайно яскравими номерами.
21 травня-День вишиванки, символу, який єднає українців незалежно від мови.
До цього свята свої таланти представила читачка –майстриня Бойченко І.З. .
У" Вільному мікрофоні" показали усі грані своїх можливостей: сім’я Калініних, Ткаченко Л , Непомняща О. Цікавою та несподіваною була віртуальна мандрівка "7 чудес України". А скільки радості одержали діти від перегляду улюблених мультфільмів з чарівними та добрими героями! Неперевершені враження дала екстремальна екскурсія нічними лабіринтами бібліотеки, де екскурсантів чекали: привид та герої книг,які у сутінках виходили зі сторінок, літературні вікторини. Бібліотечні сутінки завершились віртуальною презентацією найкращих сучасних бібліотек та бібліотек майбутнього.

/Files/images/IMG_4242.JPG/Files/images/IMG_4253.JPG/Files/images/IMG_4254.JPG/Files/images/IMG_4265.JPG/Files/images/IMG_4268.JPG/Files/images/IMG_4297.JPG/Files/images/IMG_4336.JPG