Вахта пам'яті "Бузок травневий будить пам'ять"

2015-05-08

/Files/images/IMG_4034.JPG

Чимало свят дарує нам весна. Та найбільш хвилююче для нас - величне свято Перемоги. Це свято не затьмариться в віках. В цей день люди завжди нестимуть квіти на могилу Невідомого солдата. І нині через 70 років після закінчення війни, серця сповнені глибокою вдячністю до воїнів, які здобули Перемогу.

7 травня для учнів 1-5 класів Снігурівської ЗОШ№1 розпочалася вахта пам'яті "Бузок травневий будить пам'ять" організована районною бібліотекою для дітей спільно з історико - краєзнавчим музеєм. Учні 1-б класу( класовод Стрекалова Р.Г.) та 4-б кл.(класовод Романова Н.М.) взяли участь у годині слави "Пам'ять подвигу". Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл. Кецман Н.М. розповіла дітям про трагічні роки війни, про дітей, які внесли свою частку в перемогу над ворогом, представила літературу , яку можна прочитати про ці події. Дітки декламували вірші. Весь захід супроводжувався музичним офомленням - піснями воєнних років.

Естафету вахти прийняли учні 4-а кл.(класовод Олійник О.Л.), відвідавши історико - краєзнавчий музей. Директор музею Мочаліна І.І. провела для дітей екскурсію і ознайомила с експозицією присвяченій подіям війни. Зустріч викликала великий інтерес у дітей.

Учні 5-б класу ( класний керівник Дробенчук О.В. ) відвідали годину -реквієм ""Ніхто не забутий, ніщо не забуто", підготовлену бібліотекарем відділу обслуговування 5-9 кл. Череповою Н.В. Учням запропонували взяти участь у акції " Бібліобузок" і висадити кущі бузка біля бібліотеки на пам'ять про 70-річчя Перемоги. Цією подією і завершився насичений передсвятковий день.