Конкурс "Суперчитач"

2015-04-28

Нещодавно в районній бібліотеці для дітей пройшло свято - конкурс "Суперчитач" серед учнів 5- 8класів. Його метою було звернути увагу на дітей, що багато читають і часто відвідують бібліотеку, підтримати їхню любов до книги та читання. Стати учасником конкурсу, презентувати свою улюблену книгу та отримати титул «Суперчитач старшого відділу» побажало шестеро користувачів бібліотеки.

Книга... Важко переоцінити її значення для людства. Вона була і залишається невичерпним джерелом знань. Мабуть, про жоден витвір людського генія не сказано стільки мудрих і хороших слів, як про книгу. Книга - це надійний помічник у житті. Адже хороша книга, ніби бесіда з розумною людиною, саме з книги ми одержуємо знання і узагальнення дійсності, здатність розуміти життя, духовні надбання людства. У конкурсі змагалися шість учасниць, які демонстрували журі та глядачам свою ерудицію та начитаність, доводили, що завдяки книгам також можна перемагати. Найкраще це вдалося Крощенко Вікторії, учениці 8-го класу Снігурівської ЗОШ№ 1 . Вона і стала переможницею конкурсу, отримавши грамоту за перше місце, друге місце посіла Лузан Дар'я, учениця 8-го класу Снігурівської ЗОШ№ 1 , третє - Бутрім Крістіна - учениця 7-го класу Снігурівської ЗОШ№ 3. Інші учасниці отримали грамоти за участь. Бібліотека пишається своїми читачами і має надію, що вони ще довго будуть радувати нас своїми читацькими успіхами і що у їхньому житті не буде жодного дня, коли б не прочитали хоча б сторінки з нової книги.

/Files/images/IMG_3905.JPG/Files/images/IMG_3911.JPG/Files/images/IMG_3916.JPG