Величне слово Кобзаря

2015-03-10

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє і шанує людство. До них належить ім'я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. Шевченко вийшов з народу,жив народом і не тільки думкою, а й обставинами життя був з ним міцно і кровно зв'язаний. Данину любові і шани приймав Кобзар від учнів 1-х касів Снігурівської ЗОШ№1, які завітали на поетичний колаж "Величне слово Кобзаря", підготовлений для них бібліотекарем молодшого відділу районної бібліотеки для дітей Кецман Н.М. Наталія Миколаївна розповіла дітям про те, що в цьому році минає 201 рік від дня народження Тараса Григоровича Шевченка - славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Шевченко - це наша душа, наша мудрість, наша сила. Які б нещастя і муки не випадали на долю нашого народу, він вистоїть, якщо з ним буде Тарас Шевченко, його "Заповіт". Він завжди підтримував і підтримуватиме нас, додаватиме наснаги. Ведучі учениці 6-го класу Селіванова Єлізавета та Лазаренко Юлія познайомили малят з дитинством поета. Учениця 4-го кл. Сєрая Наталія продекламувала вірш і заграла на скрипці, а Кухтєй Дар'я та Шеремет Тетяна заспівали пісню. Першачки розповідали вірші великого Кобзаря і за краще їх виконання отримали грамоти. Закінчилася зустріч сподіваннями, що Т.Г.Шевченко назавжди залишиться у серці дітей і що "Заповіт" Великого Кобзаря стане заповітом для них - зберегти мову народу, його звичаї, його пісні й пронести все це через віки.

/Files/images/IMG_3719.JPG/Files/images/IMG_3721.JPG/Files/images/IMG_3728.JPG/Files/images/IMG_3731.JPG