Проводи зими - Масляна

2015-02-20

/Files/images/P2200173.JPG

Останній тиждень перед Великим постом - це Масляна. Свято символізує перемогу сили світла та тепла над темрявою та холодом, весни над зимою. Масляна - час ігор і розваг. Для наймолодших наших читачів було підготовлено і проведено свято - розвага "Проводи зими - Масляна". Малеча з розповіді бібліотекаря дізналася про те, як святкують Масляну на Україні, а потім розповідали вірші та співали пісні про Масляну. Весело і цікаво пройшли конкурси та ігри: "Млинчики з сюрпризом","З'їж млинчик із зав'язаними руками","Смачненькі загадки","Ти лети веселий м'яч","Кулінарний", "Перетягування канату". Змагалися дві команди - хлопчаків "Зима", та дівчаток "Весна". Перемогла Весна, як і належить, бо її дуже всі чекають і люблять. Наприкінці свята Масляна( бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М.) пригостила усіх присутніх млинцями.

Покотила Масляна,
Добра красуня,
До майбутнього року,
До Сирного тижня.