« Організація сімейного читання-основа успішної роботи бібліотеки»

2014-11-12

12 листопада на базі Снігурівської районної бібліотеки пройшов районний семінар бібліотечних працівників « Організація сімейного читання-основа успішної роботи бібліотеки». Відкрила семінар директор Снігурівської централізованої бібліотечної системи А.А.Косій

Ознайомила з кращим досвідом та інноваціями в організації сімейного читання в бібліотеках заступник директора по роботі з дітьми Снігурівської ЦБС Хіміченко К.Б.

Кудіна Т.М. зав.відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів презентувала досвід роботи Обласної бібліотеки для дітей ім..В.Лягіна «Творчий альянс-дитяча бібліотека і сім’я: сучасний формат діяльності».

У ярмарку бібліотечних ідей «Бібліотека як центр сімейного читання» » представили свій досвід зав. Євгенівською бібліотекою-філією Дирда Т.Ю. «Книга + сім'я + бібліотечні фантазії» , зав.Нововасилівською бібліотекою-філією Назарова Н.І. «Спільними зусиллями виховуємо любов до читання.»

На семінарі було розглянуто велике коло питань, пов’язаних з організацією сімейного читання, водночас учасники семінару приділили значну увагу актуальним проблемним питанням розвитку бібліотек.

Логічним завершенням семінару стало проведення круглого столу «Форми соціокультурної діяльності бібліотеки в контексті організації сімейного дозвілля», які надали можливість бібліотечним працівникам обмінятись думками з приводу сучасного стану і перспектив розвитку партнерського співробітництва бібліотек з батьками і школою, поділитись досвідом роботи своїх бібліотек з цього питання.

/Files/images/IMG_2872.JPG/Files/images/IMG_2876.JPG/Files/images/IMG_2882.JPG/Files/images/IMG_2886.JPG