„Цей дивосвіт – бібліотека”

2014-09-30

Згідно з Указом Президента України № 471/ 98 від 14. 05. 1998 р. приходить до бібліотекарів професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек, відзначення якого свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

Неопалима Купино! Моя бібліотеко!
Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!

30 вересня у затишній святковій залі приймали вітання від учнів 5-х класів Снігурівської ЗОШ №1 бібліотекарі районної бібліотеки для дітей. Свято розпочала Книжкова Муза – хранителька вічно живого храму душі і науки, вона побажала всім присутнім гарного настрою, щирих посмішок і приємних хвилин спілкування . На святі було багато сюрпризів, потішила всіх імпровізована сценка баби Палажки та баби Параски.

Свято бібліотек –це, передовсім, свято книги, великдень нашого духу, що починається зі Сковороди та Котляревського, духу, що вийшов із «Кобзаря» Шевченка, через святий собор Гончара і чорну голгофу Стуса, катівні Теліги і душевний біль Ліни Костенко.
Всяке свято - це завжди багато щирих , вірних друзів ,це теплі слова вітань, які лунали у цей день. Хтось із мудрих сказав: „Бібліотекар – це не професія, а стан душі, а ще – знахар”. Це насправді так, бо якщо в аптеці чи лікарні нам полікують тіло, то в цьому храмі – душу.