Хвилинки цікавого правознавства " Твої права - твоя фортеця"

2020-12-10

/Files/images/003.jpg

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. У нашій бібліотеці відбулися хвилинки цікавого правознавства " Твої права - твоя фортеця".Дітки розширили свої знання про особисті права, під час розмови зрозуміли ,що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки; прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі; виховувати повагу до вчителів, однолітків та людей , що є старшими за віком. Допомогла дітям в цьому квітка з різнокольоровими пелюстками, на яких були записані основні права дітей, а потім бібліотекар звернула увагу учнів на книгу " Я громадянин України" , в якій є розділ "Чому дитина має знати свої права?". Дітки усвідомлили, що вони мають знати свої права і сумлінно виконувати свої обов’язки, а головне - кожна людина має використовувати свої права таким чином, щоб це не порушувало прав інших людей. Права людини повинні базуватися на моральних нормах і цінностях: справедливості, рівності, повазі до людської гідності.

/Files/images/IMG20201203125130.jpg

/Files/images/IMG20201203125143.jpg