Краєзнавчий еко- challenge «Станьмо разом на варті нашого довкілля!»

2020-06-16

/Files/images/анонс.jpg

Запрошуємо дітей, батьків, вчителів прийняти участь у краєзнавчому еко- challenge «Станьмо разом на варті нашого довкілля!». Організатор акції - Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна.Головною умовою участі у Еко-challenge є створення учасниками творчої електронної відео презентації у вигляді мультимедійного слайд – шоу чи відеороліка з використанням власних світлин, малюнків або відео демонстрацій корисних справ за зазначеною тематикою. Учасники можуть створювати як індивідуальні, так і колективні відео презентації.

Головна ідея роботи - це промоція учасником(ами) на прикладі власних дій і активної життєвої позиції щодо збереження рідної природи, її відтворення, виявлення небайдужості до стану довкілля, поваги і любові до рідної країни, до рідної землі. Заклик громади до збереження природи, як рідного краю, так і України в цілому. Докладніше про умови акції у районній бібліотеці для дітей.