УВАГА!!! КОНКУРС!!!

2020-05-18

Національна бібліотека України для дітей за підтримки Української асоціації працівників бібліотек для дітей та Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY) оголошують про проведення дистанційного Всеукраїнського конкурсу дитячого фотомалюнка «Мрійник року».

Конкурс проводиться в один етап з 18 по 31 травня 2020 року серед дітей до 18 років з усіх регіонів України.
Останній день подачі малюнку мрії – 30 травня о 23.59.
Конкурсні роботи – це фотографії дитячого малюнку, зображеного у довільній живописній формі. Він має відображати особисту мрію дитини і може бути виконаний олівцями, пастеллю, олійними, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю.
Фото малюнків повідомленням відправляються на сторінку Facebook Національної бібліотеки України для дітей (
).
Надіслані фото можна переглянути та проголосувати за кращі у фотоальбомі «Мрійник року» за посиланням
Кожний учасник може подати на Конкурс лише одну роботу.
Учасники-автори, розміщуючи фотографію власної мрії, обов’язково зазначають назву роботи, ім’я, прізвище та вік автора малюнка, місце проживання.
Переможці Конкурсу визначаються методом «народного голосування» під кожним фото. Ними стануть 15 малюнків, які наберуть найбільшу кількість уподобань, а 5 найкращих з них визначать професійні художники.
Переможців Конкурсу оголосить генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей у прямому ефірі в Міжнародний день захисту дітей 1 червня на сторінці Facebook Національної бібліотеки України для дітей.
Після закінчення Конкурсу у Національній бібліотеці України для дітей буде створено фотоальбом з усіма малюнками учасників, який надалі буде презентовано гостям та читачам бібліотеки.
За результатами Конкурсу буде підготовлено матеріал до ІІІ номеру професійного науково-практичного журналу «Бібліотека у форматі Д°». У журналі буде розміщено роботи 15 переможців, з якими познайомиться вся бібліотечна Україна.
Читайте! Мрійте! Малюйте!