Година-реквієм «Забуттю не підлягає»

2018-11-23

/Files/images/DSCN2493.JPG

З нагоди Дня пам'яті жертв Голодоморів Снігурівська районна бібліотека для дітей спільно з міською бібліотекою підготували годину-реквієм «Забуттю не підлягає». Метою заходу було ознайомити учнів із страшними сторінками історії України; через відеоматеріал показати причини і результати голодомору 30х років ХХ ст.; виховувати співчуття, людяність, громадянські якості. Учні 9-а класу ЗОШ№1(класний керівник Шпак О.А.) познайомилися з подіями того страшного часу, запалили свічку пам'яті. Кожен з присутніх торкнувся пам'яттю цього священного вогню - частинки вічного . Світло цієї свічки - наша данина тим, хто навічно пішов від нас, данина всім невинно убієнним у ті страшні роки. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932-33 років все одно хвилюватиме серця людей. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією...

/Files/images/DSCN2494.JPG

/Files/images/DSCN2497.JPG