Година-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…»

2018-11-21

/Files/images/DSCN2474.JPG

До Дня Гідності та Свободи у районній бібліотеці для дітей спільно з міською бібліотекою відбулася година-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…», метою якої було вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, виховання патріотизму, національної гордості, любові до України. Бібліотекарі розповіли дітям ( учням 7-а класу Снігурівської ЗОШ№1)про події 2013 -2014рр., про фінальний і найбільш драматичний етап революції - події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок. В скорботі схилили присутні голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Вони згасли як зорі. Бібліотекарі закликали дітей згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.

/Files/images/DSCN2478.JPG

/Files/images/DSCN2479.JPG