Поетичний букет

2018-03-21

Під такою назвою відбувся виховний захід до Всесвітнього дня поезії у районній бібліотеці для дітей з учнями 6-х класів Снігурівської ЗОШ№1 (класні керівники Сазонова О.В., Чура Є.А.). З Всесвітнім днем поезії дітей познайомила бібліотекар відділу обслуговування 5-9кл. Пасічник С.О. Під час заходу учні читали вірші відомих українських та зарубіжних митців поезії – Бориса Олійника, Сергія Єсеніна, Лесі Українки,Олександра Пушкіна,Тараса Шевченка,Анни Ахматової, Ліни Костенко, Олександра Олеся, Вільяма Шекспіра,Василя Симоненко.

Поезія…Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезією ми захоплюємося, вивчаємо, презентуємо, бо вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю.

/Files/images/Фото1974.jpg

/Files/images/Фото1978.jpg