Година – реквієм «Герої не вмирають…Просто йдуть…»

2018-02-20

Сьогодні у нашій бібліотеці вшанували пам’ять героїв Небесної сотні, які віддали свої життя за незалежність і свободу своєї країни на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Бібліотекар Пасічник С.О. познайомила учнів з подіями, які відбувалися на Майдані Незалежності, допомогли їй в цьому відеоролики «Українська революція – Євромайдан», «Небесна сотня. Герої не вмирають», «Реквієм по Небесній сотні»., були представлені книги: роман -реквієм В.Базіва «Армагеддон на Майдані», повість М.Рудневича «Я з Небесної Сотні». Закінчився захід закликом згадати та вшанувати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Жоден громадянин України не повинен складати руки, кожен з нас повинен робити свою, нехай навіть маленьку, справу на благо нашої рідної України.