Народознавча година «Традиції Водохреща, як завершення зимових свят»

2018-01-19

Різдвяно-новорічний період завершувався святом Водосвяття. Його ще називають Водохреща, Хрещення, Ордань, Богоявлення господнє. Цей звичай прийшов до нас на Україну разом із християнством і став традиційним святом нашого народу.Багато цікавого про цей день дізналися учні 1-х класів ЗОШ№1 завітавши до районної бібліотеки для дітей на народознавчу годину «Традиції Водохреща, як завершення зимових свят», яку підготувала і провела бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М. Дітям було цікаво послухати про звичаї та обряди цього великого свята, а потім вони мали можливість умитися свяченою водою та попити її, а закінчилася народознавча година грою «Земля, вода, повітря, вогонь» та побажаннями здоров’я, миру та добра.