Ранок мовних ігор «Веселкова моя мова»

2017-11-09

За церковним календарем 9 листопада – день вшанування пам’яті преподобного Нестора – Літописця, якого вважають прабатьком української писемної мови. Мову справедливо називають душею народу, вона оспівана у багатьох поетичних та музичних творах. Наша рідна українська мова – одна з найкрасивіших, наймелодійніших та милозвучніших мов світу. Ми пишаємося цим і тому наш обов’язок – любити її, шанувати, вивчати, правильно говорити нею та ще й навчати інших. Саме це і зробили учні 1-х класів Снігурівської ЗОШ№1(вихователь ГПД Пацкань О.М.) завітавши до районної бібліотеки для дітей на ранок мовних ігор «Веселкова моя мова». Ведучі Лазаренко Юлія, Сазонова Ірина, Непомняща Кіра розповіли малечі про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, потім лунали вірші про красу рідного слова. Бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М. провела з дітьми мовні ігри, в яких вони проявили свої знання про рідну мову.

Не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття.