Обласна літературна акція "День читання "Читаємо твори В.Г. Рутківського"

2017-04-18

/Files/images/IMG_0200.JPG

У рамках обласної літературної акції "День читання "Читаємо твори В.Г. Рутківського" у Снігурівській районній бібліотеці для дітей відбулися такі заходи:

1.Літературний етюд "Щедрий талант В.Рутківського" (6-ті класи Снігурівської ЗОШ№3). У заході взяло участь 20 чоловік. Бібліотекар відділу обслуговування 5-9 класів Пасічник С.О. ознайомила дітей із життям і творчістю В.Рутківського, його історичною трилогією для дітей: "Джури козака Швайки", "Джури- характерники","Джури і підводний човен", а також історичним романом "Сині води". Учні переглянули презентацію та буктрейлери на пригодницько - історичну прозу В.Рутківського. На закінчення шестикласники продемонстрували свої знання з історії , взявши участь у літературній вікторині. А головне діти зрозуміли, що книги В.Рутківського про справжніх лицарів, захисників рідного краю, про справжню дружбу й взаємодопомогу, про спільні зусилля у боротьбі проти ворога, про добрих, щирих, дотепних і кмітливих людей, які люблять життя і свою рідну землю.

2. Літературне знайомство "Добрий та веселий казкар Володимир Рутківський" відбулося з учнями 1-х класів ЗОШ№1(10 чоловік). Бібліотекар відділу обслуговування 1-4 класів Кецман Н.М. розповіла дітям про письменника - ювіляра та його творчість, а потім малеча послухала уривки з веселої пригодницької повісті "Ганнуся. У гості до Лісовика".

/Files/images/IMG_0202.JPG/Files/images/IMG_0203.JPG/Files/images/IMG_0204.JPG/Files/images/IMG_0220.JPG/Files/images/IMG_0223.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi