Тарасова світлиця "У віночок Кобзареві"

2017-03-09

9 березня відзначається День народження українського поета та художника, видатного сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка. Ім’я Кобзаря знають на всіх континентах: його твори перекладено майже усіма мовами світу, в багатьох країнах йому встановлено пам’ятники, а в честь його імені названо міста, площі, вулиці, театри, навчальні заклади. Слово великого поета живе і надихає й донині. Свою шану Кобзареві віддали учні 1-х класів Снігурівської ЗОШ№1(вихователь ГПД Пацкань О.М.), завітавши до районної бібліотеки для дітей на Тарасову світлицю "У віночок Кобзареві". Ведучі Бунчук Марія та Куйбар Вероніка ознайомили малечу з дитячими роками поета. Діти переглянули відеоролик "Обличчя української історії. Тарас Шевченко". Багато слів поета покладено на музику - вони стали піснями. Присутні послухали як велично і красиво звучить пісня "Реве та стогне Дніпр широкий". Діти принесли свої подарунки великому Кобзареві: порадували його віршами та малюнками. Лазаренко Катерина зі своїм педагогом Кравець В.С. подарували чудову українську мелодію. Бібліотекар Кецман Н.М. провела літературну вікторину і пригостила присутніх іменинним пирогом.

/Files/images/IMG_9681.JPG/Files/images/IMG_9686.JPG/Files/images/IMG_9690.JPG/Files/images/IMG_9696.JPG/Files/images/IMG_9702.JPG/Files/images/IMG_9703.JPG