Година пам’яті "Небесна сотня у вирій полетіла"

2017-02-21

До Дня Героїв Небесної Сотні у районній бібліотеці для дітей відбулася година пам’яті "Небесна сотня у вирій полетіла", метою якої було вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, виховання патріотизму, національної гордості, любові до України. Бібліотекар Пасічник С.О. розповіла дітям про події 2013 -2014рр., про фінальний і найбільш драматичний етап революції - події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок. В скорботі схилили присутні голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Вони згасли як зорі. Бібліотекар закликала дітей згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідій землі.

Молюся за Тебе, моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину

Я Бога прошу – збережи Україну!

Страшною порою не дай їм загинуть!

Хай наші молитви до Бога полинуть!

Нехай Він злобу у серцях наших спинить!

Молюсь, щоб людина почула людину,

Щоб син пожалів батька іншого сина,

Щоб мирною знову стала країна –

Я Бога прошу – збережи Україну!

/Files/images/IMG_9525.JPG/Files/images/IMG_9528.JPG/Files/images/IMG_9532.JPG/Files/images/IMG_9535.JPG/Files/images/IMG_9536.JPG