Виховна година "На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі..."

2017-01-27

З метою вшанування пам’яті героїв Крут у районній бібліотеці для дітей відбулася виховна година "На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі...", яку підготували і провели учні 6-б кл. (класний керівник Пишньова С.А.), учні 7-б кл.(класний керівник Дробенчук О.В.) Снігурівської ЗОШ№1.Головна мета цієї виховної години : допомогти учням зрозуміти сенс людського життя, виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого в дусі національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ. Ведучі розповіли, що 29 січня 1918 року відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Цей подвиг української молоді назавжди викарбувався золотими літерами на сторінках нашої історії. Самопожертва во ім’я Вітчизни є прикладом патріотизму та любові до рідної землі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих студентів та гімназистів. Бібліотекар старшого відділу обслуговування Пасічник С.О. презентувала учням книгу Ю.В.Сороки "Бій під Крутами", яка вміщує спогади очевидців тих подій та список встановлених учасників бою під Крутами.

/Files/images/IMG_9323.JPG/Files/images/IMG_9327.JPG/Files/images/IMG_9330.JPG/Files/images/IMG_9333.JPG/Files/images/IMG_9340.JPG/Files/images/IMG_9341.JPG