Cвято-розвага"Ніч Святого Миколая - дивна і чарівна ніч"

2016-12-19

19 грудня до нас приходить найулюбленіше свято всіх дітей - день Святого Миколая. В Україні святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Цього дня у районній бібліотеці для дітей відбулося свято-розвага"Ніч Святого Миколая - дивна і чарівна ніч" за участю вихованців Будинку творчості школярів та юнацтва для учнів 1-3 кл. Снігурівської ЗОШ№1. Дякуємо за співпрацю керівника театрального гуртка "Експеримент" Бунчук Т.В.,керівника хору "Пролісок" Грицаєнко Г.П., керівника гуртка вишивки "Соняшник" Бойченко І.З. Велика подяка спонсорам заходу : Лебедєвій К.П.,Твардовському М.П.,Закусілову А.М., Фалько В.М.,Завадській Ю.В., Шапран С.М.,Туз.Т.А., Козак Т.Л, які надали допомогу для придбання солодких подарунків дітям.

/Files/images/IMG_8833.JPG/Files/images/IMG_8836.JPG/Files/images/IMG_8852.JPG/Files/images/IMG_8863.JPG/Files/images/IMG_8893.JPG