Свято до Дня української писемності та мови "Наша мова солов'їна"

2016-11-09

Мова - найбільший скарб будь - якого народу, його душа, його гордість. Для нас рідною мовою є українська, за милозвучністю вона посідає друге місце у світі. Віками земля наших пращурів плекала її, передавала з покоління в покоління. Наша мова співуча, мелодійна, багата. "Рідна мова дорога людині, як саме життя",- говорить народна мудрість.

В цей день бібліотекарі районної бібліотеки для дітей зустрічали своїх постійних читачів - учнів 1-х кл., 2-б кл.,3-б кл. Снігурівської ЗОШ№1 ( вихователь ГПД Пацкань О.М.,класоводи Романова Н.М., Стрекалова Р.Г.) на святі "Наша мова солов'їна". Діти переглянули презентацію, прослухали чудову поезію, присвячену рідному слову. До свята учні підготували вірші про мову і з радістю декламували їх. Ведучі Лазаренко Юлія, Кутова Вікторія розповіли про багатство нашої мови, про те, як гарно звучить рідна мова у прислів'ях, віршах, скоромовках, народних іграх та піснях. Кухтєй Дар'я подарувала присутнім чудову пісню "Мова єднання". Діти розгадували загадки, взяли участь у мовознавчих іграх. Бібліотекар Кецман Н.М. запропонувала книжкові новинки українських авторів. Сьогодні діти відчули, яка красива та мелодійна наша мова, який це неоціненний скарб і як його треба плекати та берегти.

/Files/images/IMG_8456.JPG/Files/images/IMG_8458.JPG/Files/images/IMG_8463.JPG/Files/images/IMG_8466.JPG/Files/images/IMG_8469.JPG/Files/images/IMG_8472.JPG/Files/images/IMG_8476.JPG