Година краєзнавства "З любов'ю до Снігурівки"

2016-10-02

У кожної людини, крім рідної країни, є ще мала Батьківщина. Це місто або село, в якому ти народився, твоя вулиця, дім - все те, що таке близьке серцю. Наше рідне місто Снігурівка цього року святкує свій 204 день народження. З цієї нагоди у районній бібліотеці для дітей відбулася година краєзнавства "З любов'ю до Снігурівки". Бібліотекар відділу обслуговування 5-9 кл. Пасічник С.О. ознайомила дітей з цікавими фактами з історії міста, його гімном і гербом, учні послухали легенду про Інгулець, вірші про наш рідний край, а наприкінці години взяли участь у фотовікторині "Моє рідне місто". Учасники заходу побажали своєму місту миру, розквіту, щоб нашу Снігурівку знали і поважали в усій Україні і щоб кожен житель міста із гідністю міг назватися: "Я - снігурівчанин".

/Files/images/IMG_8186.JPG/Files/images/IMG_8191.JPG