Свято - урок "Це - наше і це - твоє!"

2016-09-01

День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Гостинно зустріла цього дня учнів 2-б кл.( класовод Романова Н.М.) і 3-бкл. (класовод Стрекалова Р.Г.) Снігурівської ЗОШ№1 районна бібліотека для дітей на перший урок "Це - наше і це - твоє!".

Мова йшла про найдорожче серцю кожної людини - Батьківщину - нашу Україну, яка відсвяткувала в цьому році 25-річчя своєї незалежності. На початку свята всі присутні отримали сердечка з українською символікою. Лунали чудові вірші про рідну Україну та її символи. Діти взяли участь у міні диспуті, вікторині, складали прислів'я про Батьківщину. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні, воїнів АТО, мирних жителів України та всіх полеглих за її незалежність. Наприкінці свята діти склали "Квітку побажань", на пелюстках якої написали бажання своїй рідній країні. До уроку-свята працівниками бібліотеки була підготовлена ілюстрована книжкова виставка. Закінчився захід словами українського поета В.Сосюри :

Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її, вічно живу і нову,

І мову її солов’їну.