Літературний вікенд "Веселись, грай і книжки читай"

2016-06-03

Прихід літа – це буяння зелені і квітів, довгі теплі дні, щедрі й ласкаві до кожної травинки та кущика сонце і земля, пора здоров’я, відпочинку, ігор, засмаги…А ще літо – це пора канікул. І ще надзвичайно цікаво влітку в бібліотеці, бо відпочинок для дітей – це не бездумне гаяння часу чи байдикування. Цих золотих днів вистачає не тільки на сонце, річку з морем, заняття спортом та рухливі ігри, а й на читання та відвідування бібліотеки. Учні 4-бкл. Снігурівської ЗОШ№3( класовод Воскобойнікова Т.В.) завітали до районної бібліотеки для дітей на літературний вікенд "Веселись, грай і книжки читай". Діти попрощалися з молодшим відділом бібліотеки. Бібліотекар відділу Кецман Н.М. запропонувала дітям вікторину, конкурси та ігри, представила новинки літератури. Цікавим моментом зустрічі було знайомство з бібліотекарем старшого відділу бібліотеки Череповою Н.В., яка в свою чергу привітала дітей і розповіла про особливості обслуговування юних користувачів у своєму відділі і нагадала, що читати влітку - це не тільки необхідність, а й задоволення.

/Files/images/IMG_7017.JPG/Files/images/IMG_7019.JPG/Files/images/IMG_7029.JPG/Files/images/IMG_7034.JPG/Files/images/IMG_7036.JPG/Files/images/IMG_7037.JPG