Веселковий світ дитинства

2016-06-01

/Files/images/P6010112.JPG

Щороку на початку літа ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної надії –Міжнародний День захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі прагнуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. А тому ми закликаємо усіх зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце не лише 1 червня, а щоденно.

Свято - розвагу «Веселковий світ дитинства» подарували дітям Снігурівська районна бібліотека для дітей, районний будинок культури, центральна районна бібліотека ім.В.П.Бойченка,міська бібліотека-філія, районний народний краєзнавчий музей. Привітали присутніх приватні підприємці Лебедєва К.П., Вишневський П.О. На свято були запрошені вихованці Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Снігурівському районі. Директор РЦСССДМ Пеганова А.О. вручила дітям-інвалідам грамоти за участь у конкурсі «Повір у себе». Разом з улюбленими літературними героями та веселими клоунами діти брали участь у цікавих конкурсах та іграх. Завдяки матеріальній підтримці приватних підприємців: Твардовського М.П.,Заверюхіна П.Л., Вишневського П.О., Лебедєвої К.П.,Закусілова А.М., Мураль В.М., Фалько В.М., Долині О.В., Тарнавській О.М. діти поласували смачним пирогом, цукерками та традиційним в цей день морозивом. Посмішки, гарний настрій та радість панували протягом всього свята.

/Files/images/P6010115.JPG/Files/images/P6010119.JPG/Files/images/P6010124.JPG/Files/images/P6010138.JPG/Files/images/P6010146.JPG/Files/images/P6010155.JPG/Files/images/P6010167.JPG