Свято Матері "Вона - любов, вона - печаль і втіха..."

2016-05-11

У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, у наші домівки приходить Свято Матері - найдорожчої для кожного людини. Матуся - наш добрий ангел, котрий дарує своїм дітям неосяжну любов, ласку та тепло.11 травня у районній бібліотеці ім. В. Бойченка спільно з районною бібліотекою для дітей відбулося Свято Матері "Вона- любов, вона-печаль і втіха". Дорогих матусь, бабусь- членів клубу "Стежина " вітали учні 7-х класів Снігурівської ЗОШ№1 ( кл. керівники-Карташова З.Я. та Цибух Н. В.). Мати ...Скільки тепла та спогадів таїть це магічне слово. У хвилини радості й печалі воно пташкою злітає з наших вуст, тамує біль. Вірші, присвячені любим матусям, читали учні : Бєй В., Кухтєй Д., Бунчук М. У виконанні гурту "Стежина" звучали пісні про матір: " Мамина молитва", "Мамина калина", "Мамина вишня". Усіх присутніх зворушила інсценізація легенди про маму та вірш-поема про святу материнську любов. Щиро аплодували юним поетесам Ю. Внуковій. та Д. Лузан, які читали свої власні вірші. З нагоди 90-річного ювілею привітали найстарішу матусю та бабусю клубу" Стежина"- Яцик Г. М. та подарували їй пісню "Вогник щастя."

/Files/images/IMG_6770.JPG/Files/images/IMG_6780.JPG/Files/images/IMG_6782.JPG/Files/images/IMG_6787.JPG/Files/images/IMG_6795.JPG/Files/images/IMG_6798.JPG