Урок мужності "Доторкнись до пам'яті святої"

2016-03-14

14 березня ми відзначаємо пам’ятну дату – День визволення Снігурівщини від фашистських загарбників. Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні залпи війни над нашим містом. В цей знаменний для усіх мешканців день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто ціною власного життя захищав Снігурівку. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронами свій непідйомний хрест. Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя. До 72-ї річниці визволення нашого міста від фашистських загарбників у районній бібліотеці для дітей пройшов урок мужності "Доторкнись до пам'яті святої", який підготувала бібліотекар Черепова Н.В.

/Files/images/IMG_2367.JPG/Files/images/IMG_2371.JPG/Files/images/IMG_6315.JPG