Добрі справи - не на показ, а на радість

2016-03-10

8 Березня - Міжнародний жіночий день, який ще називають святом весни, квітів та ніжності. В Україні з давніх - давен вшановували жінку як берегиню сімейного тепла й затишку, як добру порадницю та мудру наставницю. Цього дня урочисто лунають найщиріші привітання та гарні побажання дорогим матусям, бабусям, сестричкам, дружинам. Не забули учні 6-б кл. Снігурівської ЗОШ№1(класний керівник Дробенчук О.В. ) з бібліотекарем відділу обслуговування 5-9кл. районної бібліотеки для дітей Череповою Н.В. привітати з цим святом бабусь у стаціонарному відділенні для постійно або тимчасово проживаючих територіального центру. Діти підготували для жінок вірші, пісні, музичні номери, загадки та конкурси, подарували власноруч виготовленні сувеніри та малюнки, в які вклали часточку своєї душі. Швидко промайнув час для всіх, зустріч закінчилася, але не надовго...