Правовий круїз "Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай"

2016-02-04

/Files/images/Фото0884.jpg

Круїз у світ прав та обов'язків здійснили учні 5-б класу Снігурівської ЗОШ№1 ( класний керівник Пишньова С.А.), завітавши 4 лютого до районної бібліотеки для дітей. Поглибити знання учнів про права та обов’язки дітей,

вчити відрізняти права від обов’язків, закріпити їх в пам’яті учнів,

навчати дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитини,

розвивати в дітей уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці,

виховувати повагу до законів України, дисциплінованість, товаришів - таку мету ставили бібліотекарі,готуючи цей захід. У правовий круїз відправилися дві команди - дівчаток і хлопчаків.

Діти взяли участь у вправі "Мозковий штурм"( у групах обговорили і доповіли свої міркування), у конкурсі "З якої казки,вправі "Телеграма", склали правила поводження в школі "Стежина правил". Закінчилася подорож чудовим віршем "Я маю право" у виконанні Чернової Ганни. Діти зрозуміли, що права надаються, а обов'язки виконуються.

/Files/images/Фото0886.jpg/Files/images/Фото0891.jpg/Files/images/Фото0894.jpg/Files/images/Фото0897.jpg/Files/images/Фото0900.jpg