"Миколая величаємо - завітати до нас прохаємо"

2015-12-21

/Files/images/Фото0748.jpg

19 грудня - свято Миколая Чудотворця. В Україні з великою шаною ставляться до цього святого. За легендою, святий Миколай своїми молитвами зцілював хворих, він є покровителем і заступником знедолених, бідних, а також усіх подорожуючих. Та найбільше його люблять діти. Свято "Миколая величаємо - завітати до нас прохаємо" подарували учням 1- б кл. (класовод Романова Н.М.) , 2- б кл. (класовод Стрекалова Р.Г.) Снігурівської ЗОШ№1 вихованці театрального гуртка "Екстрім" Будинку творчості школярів та юнацтва (керівник Бунчук Т.В.), бібліотекарі районної бібліотеки для дітей Кецман Н.М., Черепова Н.В., приватні підприємці Заверюхін П.Л., Твардовський М.П., надавши допомогу для придбання солодких подарунків дітям.

/Files/images/Фото0749.jpg/Files/images/Фото0759.jpg/Files/images/Фото0764.jpg/Files/images/Фото0769.jpg/Files/images/Фото0777.jpg/Files/images/Фото0785.jpg/Files/images/Фото0787.jpg