Все про шкідливі звички

2015-12-04

/Files/images/Фото0612.jpg

У кожного з нас є свої слабкості, які по-різному відображаються на нашому способі життя, здоров’ї і соціальному стані. Деякі зі слабкостей переходять у шкідливі звички, що не несуть нам і оточуючим нас людям нічого хорошого. Такі звички є у більшості людей в усьому світі, тому в бібліотеці актуальна така тема, як профілактика шкідливих звичок, що попереджає, в тому числі, шкідливі звички підлітків та дітей. Найбільш поширені шкідливі звички: куріння, алкоголізм, наркоманія, а також такі соціальні шкідливі звички, як: сучасна ігроманія, шопінгоманія,кофеїн. Про це й говорилося під час проведення уроку застереження "Все про шкідливі звички" для постійних відвідувачів комп'ютерного класу Снігурівської районної бібліотеки для дітей. Діти взяли безпосередню участь у заході, звернули свою увагу на матеріали книжкової виставки "Не зламай свою долю". Усвідомили , що потрібно боротися за те, щоб жити у здоровій країні, адже що може бути дорожче ніж здоров’я. І ніякі гроші не врятують, ніякі задоволення не стануть радувати, якщо ми будемо відчувати постійні проблеми зі своїм здоров’ям! Давайте позбавлятися шкідливих звичок!

/Files/images/Фото0613.jpg/Files/images/Фото0614.jpg/Files/images/Фото0615.jpg/Files/images/Фото0616.jpg/Files/images/Фото0619.jpg