Козацькі розваги

2015-10-16

/Files/images/Фото0333.jpg

Ще в сиву давнину люди знали про нерозривний зв'язок минулого, сучасного і майбутнього. Все навколишнє - це наслідок минулих подій, а в тому, що відбувається зараз, народжується майбутнє. Минуле України - це прикраса історії людства. Адже наш край пережив виняткові події, впливав на розвиток багатьох держав, породив незвичайних людей. Надзвичайно цікава сторінка в історії нашої держави - козаччина. Залучення дітей до джерел національної icтopiї, культури; сприяння патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; пробудження національної свідомісті; загартування дітей фізично i морально - з цієї метою зібралися учні 5-б кл. ( класовод Пишньова С.А.) Снігурівської ЗОШ№1 на захід"Козацькі розваги" у стінах районної бібліотеки для дітей, який підготувала і провела бібліотекар відділу обслуговування 5-9 класів Черепова Н.В. Два курені "Сивий коник" та "Козацька шабля" запросив до змагань гетьман, приславши їм грамоту. Розпочалися змагання у п’ять етапів : "Привітання", "Розминка", "Козацька кмітливість", "Конкурс ватажків", "Козацькі ігри". За підсумками змагань переможцями вийшла найсміливіша, найкмітливіша, найдружніша команда куреня "Сивий коник ". Закінчилися наші козацькі забави, але не закінчилося наше знайомство з історією рідного краю, історією козаччини.