Козацькому роду нема переводу

2015-10-13

Легендарна Запорозька Січ - символ незалежності українського народу. Наші пращури були запорозькими козаками. Від роду до роду передається їхній заповіт : жити чесно, любити свою рідну землю, свою материнську мову, з повагою ставитися до історії рідного краю, зберігати та продовжувати традиції свого народу. "Козацькому роду нема переводу"- під такою назвою пройшла в районній бібліотеці для дітей година спілкування для учнів 2-б класу Снігурівської ЗОШ l-lll ст. №1, присвячена Дню українського козацтва та Дню захисника Вітчизни. Діти з нетерпінням чекали цього дня. Урочиста частина свята розпочалася декламуванням віршів. А потім настав час конкурсів та козацьких ігор, які підготувала для хлопчаків бібліотекар молодшого відділу бібліотеки Кецман Н.М. Змагалися дві команди - курені : "Сивий коник" , "Козацька шабля". Малі козаки взяли участь у конкурсах "Найшвидший", "Стріляй влучно", "Лист до штабу","Хто сильніший", естафеті "Подолай перешкоду", вікторині. Це сприяло залученню учнів до занять спортом; навчило володіти життєво важливими руховими навичками та уміннями; вихованню сміливості, сили волі, витривалості. Переможців було нагороджено грамотами, сувенірними значками і колективним фото на пам'ять.

Нехай знає рідна мати -

Вільна Україна.

Козаки у нас маленькі,

Зате гідна зміна.