День матері - України

2015-08-25

Напередодні Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України в районній бібліотеці для дітей відбулася інформаційна година , яку підготувала і провела бібліотекар Кецман Н.М. Година розпочалася біля книжкової виставки "Хай світлим буде твій день, Україно!" з огляду літератури. Юні користувачі ознайомилися з історією боротьби України за свою незалежність, історією державотворення. Розповідь супроводжувалася переглядом відео - презентації "Україно моя, Україно! Ти в душі і у серці живеш". Діти залишили стіни бібліотеки зі знаннями про Україну як незалежну державу з давньою славетною історією, багатою культурною спадщиною, власними традиціями, розширили поняття громадянської гідності та єдності. Зустріч сприяла розвитку інтересу до вивчення історії рідного краю та прагнення бути свідомим громадянином України з почуттям гордості й любові до Батьківщини.