Весела рибалка у бібліотеці

2015-07-13

Знову весело, гамірно і цікаво в районній бібліотеці для дітей. На цей раз бібліотекар відділу обслуговування 5-9кл. Черепова Н.В. запросила постійних відвідувачів комп'ютерного класу прийняти участь у розважально - ігровій програмі "День рибалки". Дві команди "Сом"( командир Деркач Максим) і "Короп"( командир Лінга Семен) змагалися у конкурсах "Поймай на удочку", "Ловкие руки", "Ловись золотая рыбка", "Нырки", "Веселый аквариум","Продолжи пословицу", "По моему велению", а також спробували свої сили у іграх та літературній вікторині. У запеклій боротьбі перемогу одержала команда "Короп", яка отримала дипломи і сувенірні медалі "Кращий рибалка". Найактивнішими були - Лінга Семен, Якубовський Давид, Варданян Андрій, Деркач Максим, Заіка Микола,Сайченко Ілля. А яка ж справжня рибалка без юшки? Із великим задоволенням діти куштували смачну юшку і розповідали різні цікаві пригоди та курйози. Океан емоцій, море позитиву отримали наші читачі після такого заходу і чекають на наступні не менш цікаві зустрічі в стінах бібліотеки...

/Files/images/IMG_4797.JPG/Files/images/IMG_4798.JPG/Files/images/IMG_4800.JPG/Files/images/IMG_4803.JPG/Files/images/IMG_4810.JPG/Files/images/IMG_4812.JPG/Files/images/IMG_4826.JPG