Творча майстерня "Бібліоумійки"

2015-07-06

Вже два роки при Снігурівській районній біблітеці для дітей працює гурток дитячої творчості "Весела майстерня", в якому кожен бажаючий може навчитися виготовляти власними руками різноманітні поробки. Робота в гуртку «Весела майстерня» - прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, дрібної моторики пальців рук, естетичного смаку, уваги,стимулювання розвитку пам'яті а також конструкторського мислення дітей. Цього разу юні користувачі бібліотеки завітали до творчої майстерні "Бібліоумійки" на майстер-клас по ознайомленню з технікою оригамі, який провела бібліотекар відділу обслуговування 5-9 класів Черепова Н.В. Останнім часом оригамі стало досить популярним в багатьох країнах і навіть включене до шкільної програми на рівні з іншими предметами. Виготовлення з паперу методом згинання вЯпонії стало справжнім мистецтвом під назвою «оригамі».У перекладі з японської мови «ори» - складати», «гамі» - папір, отже оригамі - складати папір. Вироби виготовлені в техніці оригамі мають широке застосування. Це оздоблення різноманітних вітальних листівок, прикрашання новорічної ялинки, оформлення інтер’єрів. Оригамі має і практичне використання – це скляночки, пакети, конверти, коробочки тощо. Головний секрет роботи в техніці оригамі – це навчитися бачити те, що може вийти в кінцевому результаті, що і спробували зробити наші читачі під час майстер-класу. Діти зацікавилися новим видом мистецтва і виявили бажання ще приймати участь у таких заняттях.

/Files/images/IMG_4651.JPG/Files/images/IMG_4653.JPG/Files/images/IMG_4654.JPG