Барвистий Книголенд

2015-06-02

Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто – вирушити у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Літній відпочинок дітей - це не бездумне гаяння часу, байдикування. Цих золотих днів вистачить не тільки на сонце і на річку з морем, на заняття спортом та рухливими іграми – а також на читання творів за програмою.

Літнє читання – чудовий час для розширення кругозору дітей та їх творчої уяви. Бібліотекарі заохочують дітей до читання влітку, адже це цікаво, весело та корисно. Літні читання цього року розпочалися з вуличної акції "Міняю кульку на віршик". Це чудова можливість для бібліотеки нагадати про себе, залучити дітей до книги і читання. В акції взяли участь не тільки діти, а й дорослі, у їх виконанні прозвучали вірші про Батьківщину, про мир, рідну мову, природу рідної землі, оспівану Т.Г.Шевченком.

В програмі літніх читань діти зможуть взяти участь у літературних жмурках "Допоможи герою казки", експедиції - пошуку "На гостини до книжок - чомучок", грі - конкурсу "Грайлики - Читайлики", віртуальній мандрівці "Ласкаво просимо в країну Інтернет", творчій майстерні "Бібліоумійка" та інших цікавих заходах бібліотеки.

До послуг наших читачів влітку в бібліотеці діють книжково-ілюстративні виставки:" Літературні джунглі", "Книги, які залишаються з нами", "Колесо фортуни", "Читальні стриби - скоки".Снігурівська районна бібліотека для дітей запрошує до себе :" Читайте та відпочивайте з задоволенням!"