Свято "Молодший відділ, прощавай!"

2015-05-29

/Files/images/IMG_4166.JPG

Дитинство – це краща пора життя людини. Але все має свій початок і свій кінець. Швидко промайнули 4 роки навчання. І ось вже майже дорослі хлопчаки і дівчатка прийшли 28 травня до молодшого відділу районної бібліотеки для дітей, щоб попрощатися з тими книжечками, які навчили їх читати, навчали добру, справедливості. Тепер на них чекають нові книги, нові враження, але нам дуже хотілося, щоб вони ще раз згадали ті перші книжечки - їхні справжні друзі на всі часи.

Каскад загадок, веселих конкурсів і вікторин чекав на наших постійних відвідувачів - учнів 4-б класу Снігурівської ЗОШ№1(класовод Романова Н.М.), які підготувала для своїх підопічних бібліотекар молодшого відділу Кецман Н.М. Допоміг бібліотекарю провести свято Незнайко, який так поспішав, що перечепився , розсипав та переплутав всі казки. Діти з радістю допомогли Незнайкові знайти казкам місце. Дуже сподобалися учням конкурси "Відгадайка", "Літературний кросворд". Дівчатка - Чернова Ганна, Урсатьєва Марія, Поворозник Вікторія пригостили присутніх "літературними грінками".А у веселій літературній грі "Передай кульку" найактивнішими були - Козак Артем,Коротка Вікторія, Сєрая Наталія, Кірілова Анастасія, Ошколуп Вадим, Владимирова Катерина, Зарічний Сергій.

Естафету мандрівки книжковим містечком прийняла бібліотекар старшого віділу Черепова Н.В., вона провела екскурсію абонементом та читальною залою 5-9 класів. Тут діти познайомилися з новими книгами, книжковими виставками, з довідковою літературою та періодичними виданнями.
Бібліотекарі побажали дітям багато читати, часто відвідувати бібліотеку,рости здоровими та розумними, нових творчих успіхів на шляху пізнання

Одним словом "Прощавай молодший зал, здрастуй зал наступний".

У нас в усіх прощальний настрій,
Ми схвильовані украй.
Скажемо разом: "Старший відділ, здрастуй!
Молодший відділ, прощавай!".

/Files/images/IMG_4171.JPG/Files/images/IMG_4172.JPG/Files/images/IMG_4175.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi