День обласної бібліотеки ім. В.О.Лягіна в Снігурівській РДБ

2015-05-27

27 травня районна бібліотека для дітей приймала учасників Дня обласної бібліотеки для дітей. Програма була насиченою і цікавою, складалася з трьох блоків. День почався з привітань директора Миколаївської ОДБ ім.О.В. Лягіна Жайворонок Т.А., директора Снігурівської ЦБС Косій А.А., заступника директора по роботі з дітьми Снігурівської ЦБС Хіміченко К.Б.

У першому практично - консультативному блоці "Бібліотека, що обслуговує дітей : працюємо у форматі сучасності" з флеш - консультаціями виступили провідні спеціалісти ОДБ ім. В.О.Лягіна :

- Інноваційна діяльність бібліотек на підтримку дитячого читання (Нахова Т.І., завідуюча відділом маркетингу та перспективних методик);

- Використання інформаційних технологій в роботі бібліотеки, що обслуговує дітей(Голенко І.О., завідуюча відділом нових інформаційних технологій );

- Використання методів бібліотерапії в роботі з дітьми(Романченко О.Л., заступник директора по науковій роботі );

- Популяризація краєзнавчих ресурсів, продуктів та послуг в роботі бібліотеки, що обслуговує дітей (Шевцова Л.Г.,провідний бібліограф відділу довідково - бібліографічного та інформаційного обслуговування читачів );

- Сучасна українська книга - дітям: можливості для поповнення бібліотечних фондів (Задерій Л.Л., завідуюча відділом формування фондів і каталогів ).

Другий блок презентативний приніс масу позитивних емоцій учням 2-3 класів Снігурівської ЗОШ№1(класоводи Дзюра К.М., Заставенко Т.О.). Для дітей був проведений Казковий парад літературних героїв "Щастя Великого Казкаря"(до 210-річчя від дня народження Г.Х.Андерсена), підготовлений співробітниками відділу обслуговування читачів дошкільного віку та учнів 1-4 кл. обласної бібліотеки для дітей ім.В.О.Лягіна. Малеча була в захваті від дійства, яке розгорнулося в стінах бібліотеки, адже була не тільки глядачами, а і його учасниками . Діти потрапили у казковий світ Г.Х.Андерсена, зустрілися зі знайомими казковими героями і мали змогу самим перевтілитися в них. Після виконання всіх завдань на дошці діти виклали слова:"Великий Казкар". Оплески і колективне фото на пам'ять були подякою артистам.

У третьому підсумковому блоці були підведені підсумки проведеного Дня обласної бібліотеки для дітей ім.В.О.Лягіна. Бібліотекарі Снігурівського р-ну вдячні за отримані професійні консультації від колег обласної бібліотеки.